Книги КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - «Літні історії»

Пропонуємо вашій увазі добірку «Літні історії», які змушують посміхатися над захоплюючими пригодами.

Фіалко, Н. Літні забави : повісті / Ніна Фіалко ; худож.: О. Золотник, С. Радчук. − Тернопіль : Навчальна книга - Богдан, 2019. − 120 с. : іл.

Ці повісті – перша книга відомої романістки, присвячена дітям. Авторка часто спілкується з онуками, знає запити, вподобання, звички дітей, вміє проникливо, дотепно й правдиво зобразити їхній світ.

Баумбах, М. Літо на Бузиновій вулиці / Мартіна Баумбах ; пер. з нім. І. Вікторова ; худож. В. Кертінг. – Харків : Вид-во «Ранок», 2021. − 128 с. : іл.

Ця книга розповість вам про пригоди п’ятьох друзів, які мешкають в одному будинку на Бузиновій вулиці. Кожен новий день приносить їм веселощі, цікаві пригоди й життєві уроки. А ще маленькі й великі радощі, із яких і складається щасливе дитинство: першоквітневі жарти, святкування Великодня, карнавал… Розгортай книгу та насолоджуйся затишними історіями про справжню дружбу, доброту та взаємодопомогу.

Барклем, Д. Ожиновий Живопліт. Літня історія / Джилл Барклем ; пер. з англ. О. Орлова ; худож. Д. Барклем. – Харків : Читаріум, 2021. − 32 с. : іл.

Цього року у мишок літо трапилося напрочуд спекотним. Усі мешканці Ожинового Живоплоту намагаються сховатися від пекучого сонця і знайти хоч трохи прохолоди. Але недовго бути жаркій тиші в селищі! Бо ж і роботи вдосталь, і без свята це літо не залишиться…

Справжній скарб книги «Літня історія» – це малюнки. Вони переносять в щасливий, турботливий, теплий і безпечний світ ніжних вражень і дивовижних пригод. Неймовірну розповідь Джилл Барклем однаково полюблять як бешкетні діти, так і їх мудрі бабусі.