Виставка картин Василя Івановича Данильченка

28 травня Сквирська центральна міська бібліотека засяяла яскравими фарбами – до уваги відвідувачів виставковий майданчик. Він вражає розмаїттям ексклюзивних авторських робіт талановитої і неординарної особистості, самобутнього таланту Сквирщини, члена спілки художників Білоцерківського району Василя Івановича Данильченка. В цей день відбулося урочисте відкриття виставки картин творчої перлини нашого краю.

На захід завітали високоповажні гості: заступниця Сквирської міської голови  Валентина БАЧИНСЬКА, депутатка Київської обласної ради,  директорка КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» Галина ЄРКО, заступниця директорки КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» Людмила СМИСЛОВСЬКА, заслужена журналістка України, депутатка Сквирської міської ради Катерина БОНДАРЧУК,  начальниця відділу культури, молоді і спорту Сквирської міської ради Оксана КЛЕБАНІВСЬКА, родина Данильченків: дружина Надія Анатоліївна, син Олександр з дружиною Світланою.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять захисників і захисниць України, медиків, волонтерів усіх, хто віддав найцінніше – своє життя за волю і Незалежність держави.

Цього дня багато теплих слів лунало на адресу майстра пензля від керівників громади, галузі культури, депутатів обласного та міського рівнів і поціновувачів художнього мистецтва.

Свій музичний дарунок, пісню «Квітка - душа»,адресувала митцю та усім присутнім Анастасія Вільхівська, учениця Сквирської дитячої школи мистецтв.

Виставка картин працює протягом місяця щодня, крім неділі, з 9 до 18 години. Запрошуємо усіх бажаючих відвідати бібліотеку і переглянути експозицію картин художника землі Сквирської Василя Данильченка.

Любіть Україну! Цінуйте та підтримуйте українське! Разом до Перемоги!