Книги КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» - «Історії дружби»

З книгою жити – з добром дружити

Пропонуємо вашій увазі добірку захопливих книг «Історії дружби», які повчають та допомагають найти справжню дружбу.

Маске, У. Зайченя Стриб шукає друзів / Ульріх Маске ; худож. А. Флад. – Харків : Віват, 2016. − 32 с. : іл.

Книга «Зайченя Стриб шукає друзів» Ульріх Маске познайомить з зайченятком Стрибом.  Самому так нудно гратися та стрибати по калюжах! Тому маленький Стриб вирушив на пошуки друга. Та де ж його знайти? Рибка живе у воді, білка – на верхівці дерева, а місяць взагалі мовчки поглядає на нас із небес.

Шуберт, І. Бобренятко та його друзі / Інгрид Шуберт, Д. Шуберт ; пер. з англ. О. М. Шапошнікова. – Харків : Ранок, 2003. − 48 с. : іл.

В цій книзі Ви знайдете захопливі історії маленького Бобренятка разом зі своїми справжніми друзями. Пригоди, нові знайомства, кумедні випадки та цікаві подорожі чекають на вас.

Шьоне, К. Хочеш бути моїм другом? / Керстін Шьоне, Н. Гунтесрайнер. – Харків : Віват , 2016. − 32 с. : іл.

Що робити, коли в тебе зовсім немає друзів, а улюблені іграшки вже не тішать?.. Вирушити на пошуки справжнього друга! Саме так і чинить кумедний пес Джек. Щосили він намагається заприязнитися з кожним, кого зустрічає, але весь час потрапляє в безглузді ситуації. Та Джек не сумує. Справжній друг обов’язково з’явиться та буде радий прийняти тебе таким, який ти є!