Викладка літератури «Літературний світ Панаса Мирного» до 175-річчя від дня народження

Київська обласна бібліотека презентує викладку літератури «Літературний світ Панаса Мирного» до 175-річчя від дня народження.

Панас Мирний (Панас Якович Рудченко) – одна з найяскравіших постатей української літератури, блискучий майстер слова, який з легкістю описував життя українських селян.

Він був одним з найбільш плідних українських письменників свого часу, написавши 718 оригінальних та перекладних поезій, 9 драм, 69 великих та малих прозових творів, 40 прозових уривків без назв – усього понад тисячу творів.

На книжковій викладці представлено книги письменника з різної тематики, а також критика та аналіз його творчості.

Запрошуємо відвідати бібліотеку та познайомитись з творчістю Панаса Мирного.