Створення мандали ДОСТАТКУ

У Київській обласній бібліотеці для дітей відбулася неймовірна подія, яка перетворила звичайну арт-зустріч на захоплюючу подорож у світ самовираження та медитації!

Під керівництвом талановитого арт-терапевта та психолога Тетяни Дмитренко кожен учасник мав можливість зануритися у власний внутрішній світ та відчути потужну енергію творчості. Кожна мандала, що виникла, була унікальним відображенням внутрішнього стану та емоцій кожного учасника.

А от що сталося на практиці: учасники поділилися, що творчий процес створення мандали сприяв не лише розслабленню, а й покращенню концентрації та внутрішнього спокою.

Ця арт-зустріч не лише надихнула на створення красивих творінь, але й стала можливістю для кожного з нас поглибити знання про себе та відкрити нові горизонти у самопізнанні.

Велика вдячність всім, хто приєднався до нашої подорожі у світ мистецтва та самопізнання! Не забувайте слідкувати за анонсами майбутніх заходів - ми обіцяємо ще більше неймовірних вражень та відкриттів!