Люби-мене-не-кинь

У Київській обласній бібліотеці для дітей, завдяки ініціативи Вишгородського історико-культурного заповідника, ми мали честь переглянути захоплюючу моновиставу волонтерського театру-студії «В.Ти.К» режисера Віктора Смірнова

У виставі "Люби-мене-не-кинь" розгортається дивовижна історія української жінки-квіткарки, яка через війну знаходить себе у Франції. Це документальний твір, що торкається до серця кожного глядача, адже кожен знайде в ньому щось особисте, схоже на власні переживання за останні два роки.

Головна героїня намагається нагадати нам, що життя триває, і ми не повинні забувати, завдяки кому ми можемо його жити. Ця вистава - це не лише спогади, а й пам'ять про те, що любов і сила духу завжди перемагають.