Майбутнє планети у наших руках

Колоритні барви та непересічні ідеї заполонили стіни Київської обласної бібліотеки для дітей під час ІІ обласного туру ІІІ Всеукраїнського екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках». У цей день бібліотека стала не просто місцем культурного обміну, а справжнім територією втілення творчих задумів та екологічних поглядів маленьких художників.

Їхні малюнки вражали своєю оригінальністю та глибиною змісту. Від ілюстрацій про збереження лісів до візуалізації чистих водойм – кожен малюнок ніс в собі важливе екологічне послання.

Після напруженого відбору журі в обласному турі було визначено роботи, які будуть представлені на всеукраїнському рівні, де талановиті діти Київщини матимуть можливість показати свої вміння та поділитися своїми екологічними ідеями з усією країною.

Дитячі малюнки – це не лише втілення фантазії, а й заклик до дії, щоб майбутнє нашої планети було наповнене світлом надії та екологічного розквіту.