«Крим, який ми любимо»

КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» продовжує цикл заходів «Кримська світлиця», що проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК) та пропонує до уваги наших читачів, відвідувачів сайту бібліотеки - прем`єру однієї книги – «Крим, який ми любимо». До антології ввійшли твори про Крим класиків української та кримськотатарської літератури, а також сучасних літераторів.

Серед авторів відомі кримськотатарські: Зіядін Джавтобелі, Номан Челебіджихан, Усейн Шаміль Токтаргази, Дженгіз Дагджи, Черкез Алі та ін.; українські: Леся Українка, Михайло Драй-Хмара, Микола Зеров, Євген Плужник, Микола Вінграновський та ін.; сучасні: Анна Багряна, Решид Меміш, В’ячеслав Гук, Ділявер Осман, Софія Майданська та ін.

Видання буде цікавим всім, хто любить Крим і щиро переймається його долею.