Кримська світлиця

Крим – це край магії та історії, де сірі гори підкорюють серця, а синє море завжди відбивається у наших очах. Його прибої мовчазно розповідають вічну історію, а сонячний сміх робить цей край неповторним. Крим – це місце, де духмяність кипарисів переплітається з архітектурною красою, де історія плете свої нитки серед розкішних парків і садів.

Крим – це не лише прекрасна природа, але й сторінки героїзму та трагедій українського народу. Тут проживали обдаровані митці, чия творча спадщина завжди нагадує нам про велич цього місця. Поети, прозаїки, драматурги, критики, літературознавці – всі вони знайшли в Криму джерело натхнення та вічного духу.

Нехай чарівний Крим завжди залишається в наших спогадах, а його краса завжди надихає на творчість і великі думки. Розкриваймо історію та мистецтво цього величного краю разом! Віримо про зустріч і повернення додому!

Київська обласна бібліотека для дітей продовжує цикл заходів, в рамках започаткованого бібліотекою інформаційно-просвітницького проєкту «Кримська світлиця», що проводиться з метою соціальної адаптації громадян України, які залишили тимчасово окуповану територію України - Автономну Республіку Крим (АРК).

Пропонуємо Вашій увазі декілька творів видатних майстрів художнього слова України.