«Київська обласна бібліотека для дітей» завершила літній цикл національно-патріотичних заходів

30 серпня в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» завершили літній цикл національно-патріотичних заходів, мета яких була сприяння формуванню національної свідомості, любові до України та свого народу, плекання шанобливого ставлення до української культури, збереження національної ідентичності. Діти здобували навички розбудови та захисту своєї держави, відчули гордість від приналежності до українського народу. Діти прощались з літом в стінах Бібліотеки і не забули підтримати тих, хто дає мир та спокій жити - захисникам та захисницям України. Розпочали виготовляти для воїнів серця в техніці орігамі, продовжили виготовлення брелоків з побажаннями для Героїв, маленькі «павучки» намотали ниткові обереги в патріотичних кольорах та створили загін «бойових бджіл». КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» дякує батькам та дітям за участь та підтримку! Разом до Перемоги!