«Конституція України: проголошує, гарантує, зобов’язує»

В КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» у відділі обслуговування читачів-учнів 5-9 класів презентована книжкова викладка, присвячена Дню Конституції України«Конституція України: проголошує, гарантує, зобов’язує».

28 червня 1996 року Верховна Рада України  прийняла нову Конституцію – Конституцію  Незалежної України. Схвалення Основного Закону стало відліком нової епохи в історії України.

Ознайомившись з книгами представленими на викладці, можна дізнатись про значення Конституції України, в якій закріплено право українського народу мати власну державу. Розміщена література дає відповідь на питання, якою Україна повинна стати в майбутньому.

На викладці представленні такі видання: М. Томенко. «Україна: Історія Конституції»; «Конституція України – школярам»; «Зростаємо громадянами: розповідь про Конституцію України»; «Я і Конституція» та інші видання.

КЗ КОР  «Київська обласна бібліотека для дітей» запрошує всіх бажаючих ознайомитись з викладкою.