КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" та приємна несподіванка

У КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" вчора сталася приємна несподіванка. Все було цілком буденно, наші читачі прийшли здати книжки, і викладаючи їх на кафедру раптом промовили: «Це ми виграли для вашої бібліотеки. Письменниця Галина Буділова на своїй сторінці в Instagram до Дня бібліотек оголосила конкурс з можливістю виграти її книжки. Потрібно було вказати свою улюблену бібліотеку і ми назвали вас». Далі була тепла емоційна розмова і подарунки у відповідь вже від нас!

Нам дуже приємно, що для наших читачів ми являємося не просто одним з типових «книгосховищ», а улюбленою бібліотекою!

Дякуємо пані Галині за чудові книжки та пані Оксані за чудові подарунки і тепле ставлення до нашої бібліотеки!