«Особливі історії особливих»

Гарний книжковий подарунок отримала КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» для своїх читачів та читачів бібліотек Київської області.

Це видання про дітей з особливими потребами - учнів Спеціальної школи «Шанс» у місті Дніпрі. На сторінках книги вони розкажуть про себе та свою сім’ю, друзів і школу, захоплення і таланти, поділяться своїми маленькими й значними перемогами.

Більшість історій діти написали самостійно. Декому допомагали батьки чи вчителі, які теж стали героями проєкту. Вони об’єктивно розповідають про досвід роботи з учнями з особливими освітніми потребами, про їхні сильні сторони та шкільні досягнення

Метою проєкту є показати, що люди з особливими освітніми потребами - такі як усі та є повноцінними членами суспільства.

Дізнатися більше про книгу та проєкт можна за посиланням: https://www.facebook.com/shans.special.stories/

Дирекція, колектив та читачі  КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» вдячні Видавничому дому «Букрек» та Українському культурному фонду.

Ваші книжки займуть своє гідне місце на книжкових полицях бібліотек Київської області.