Подорож країною Мудрості

Напередодні осінніх канікул КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» відвідали читачі-учні 6-7 класів. Подорожуючи країною Мудрості, у відділах обслуговування читачів,  присутні з відео-презентації дізналися про більш як 100-річну історію бібліотеки, її структуру та мали змогу обрати собі цікаві книжки для домашнього читання. У відділі естетичного виховання всі відчули себе справжніми гуцулами та заграли на трембіті, а також демонстрували свої вміння гри на фортепіано. Захід пройшов весело, пізнавально та з користю.

Бажаємо усім гарного відпочинку та яскравих вражень на канікулах і чекаємо в КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для дітей» на нових незабутніх зустрічах та захоплюючих мандрівках!