Цикл заходів "Літо з книгою" у КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей"

Цикл заходів "Літо з книгою" у КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" продовжується

Пора літніх канікул – це вдосталь вільного часу, розваги, подорожі, нові враження, знайомства та найкраща пора для читання. КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (генеральний директор М. П. Зніщенко) в рамках циклу заходів "Літо з книгою" запрошує друзів-читайликів до бібліотеки, де на них чекає книжкова виставка-знайомство "Книги – до мудрості сходинки". На виставці представлено розмаїття цікавих книг, які поведуть читачів  у чарівний світ історії книги,  фантастичних пригод, захоплюючих мандрівок. Крокуючи "книжковими сходами", читачі познайомляться з новими книжковими героями, відкриють для себе багато цікавого та нового. Друзі! Читайте! Любіть книги! Прислухайтеся до їх мудрості! Вони чекають зустрічі з вами на книжкових полицях бібліотеки. Адже у книг немає канікул!