Першоквітневий каламбур

Матеріал подано без змін

Першоквітневий каламбур

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київскоі області)

День сміху та гумору традиційно відзначають розіграшами і жартами один над одним. Це свято не є офіційним, але хто ж упустить шанс повеселитися від душі.

Таке бажання виявили і учасники літературно-музичної вітальні «Співзвуччя».

З великим бажанням вони брали участь у веселій вікторині. На перший погляд, питання буди дуже простими, на які з легкістю могли відповісти діти. Завдання викликали посмішку на обличчях присутніх. Їм здалося, що вони швидко знайдуть правильні відповіді.

Але все вийшло інакше, Обмірковування тривало довше, ніж хотілося учасникам. Проте, на багато запитань ніхто не зміг відповісти. Присутні дивилися на зосереджені обличчя один одного і «вибухали» веселим сміхом. День гумору вдався!

Настрій у всіх став чудовим, всі ділилися один з одним своїми враженнями і, звичайно ж, були раді, що, незважаючи на нелегку ситуацію в країні, можна радіти життю і веселитися від душі.

Кропта О.В.,

завсектором клубної роботи