«Чарівне царство книжок» - екскурсія до бібліотеки

Матеріал подано без змін

«Чарівне царство книжок» - екскурсія до бібліотеки

(З досвіду роботи бібліотеки с. Новосілки Чабанівської ТГ Фастівського району Київської області)

«Мова –краса спілкування,

Мова – як сонце ясне,

Мова – то предків надбання,

Мова – багатство моє.

Мова – державна перлина,

Нею завжди дорожіть:

Без мови немає країни –

Мову, як матір любіть»

Ф. Пантов

Сьогодні, в День рідної мови, до сільської бібліотеки завітали на гостини вихованці дошкільного закладу «Коцик» разом зі своїми педагогами Прокопюк Ельвірою, Петровською Ольгою та Габуда Альоною, щоб поринути у цікавий книжковий світ.

Дітки знайомилися з бібліотекою, розглядали книжкові виставки, фотографії, які представлені в читальній залі. Та, все ж таки, головне місце в бібліотеці посідає її величність КНИГА. Тому й говорили далі про бережне ставлення до книги, познайомилися з великим різнобарв'ям українських книг, весело й цікаво відповідали на запитання вікторини «З якої я казки?».

Вражень у маленьких читайликів, які вперше завітали до бібліотеки села Новосілки було багато. А, завідувачка бібліотекою  Олена Василівна запросила діток приходити разом з батьками до бібліотеки, де на них завжди чекатимуть цікаві книги.

Олена Сурга

завідувачка бібліотеки с.Новосілки Чабанівської ТГ