Проект «Валізка з книжками» - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради

Матеріал подано без змін

Проект «Валізка з книжками»

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Макарівська дитяча бібліотека взяла участь і перемогла у надзвичайно цікавому проєкті .

З ГОРДІСТЮ ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО ОТРИМАЛИ УНІКАЛЬНУ НАГОРОДУ - «ВАЛІЗКУ З КНИЖКАМИ» .

Отримали 22 книжки українських та зарубіжних авторів, сенсорні іграшки, розмальовки, посібники від відомих психологів та  психотерапевтів з порадами, як розмовляти з дітьми про війну, вміти їх підтримати.

Серед поданих 4500 заявок, валізку з книжками отримали 250 бібліотек, серед яких і  наша бібліотека.

Щиро дякуємо МЗС Німеччини, Goethe-Institut (Goethe-Institut Ukraine), експертам у сфері літератури за можливість отримати такий безцінний подарунок.

Запрошуємо до бібліотеки!

НАЦІЯ, ЯКА ЧИТАЄ - НЕПЕРЕМОЖНА!