БібліоНяня - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради

Матеріал подано без змін

БібліоНяня

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Шановні батьки!

Пропонуємо вашій увазі нову безкоштовну бібліотечну послугу «БІБЛІОНЯНЯ» для розвантаження на деякий час батьків, щоб вони могли вирішити свої нагальні справи або просто почитати в стінах бібліотеки, коли їх діти розважаються та розвивають свої здібності за іграми та книгами.

Тепер з 5 лютого у робочі дні тижня дітей віком з 3 до 7 років можна залишати в нашій бібліотеці на 1-2 години.

Ваша дитина весело, творчо та змістовно проводитиме своє дозвілля з бібліотекарем.

Для вас:

- голосні читання книг разом з літературними героями;

- «Чарівна казкова юрта»;

- ляльковий міні-театр «Пізнайко», (дитина може спробувати себе в ролях актора);

- розвиваючі ігри;

- поробки з паперу чи пластиліну;

- малювання;

- перегляд мультфільмів в «Бібліотечному кінотеатрі» та багато інших цікавинок.

На вас чекають багато яскравих книг, різноманітних іграшок, ігор та розвиваючих вправ, тепла дружня атмосфера.

Бібліотекарі допоможуть дитині творчо розвиватися, пізнавати світ через книги, ігри та спілкування.

Бажаєте, щоб ваша дитина гармонійно розвивалася? Прагнете проводити із користю час зі своєю дитиною?

Тоді відвідайте «БібліоНяню» нашої бібліотеки.

Даним проєктом ми прагнемо зробити крок до розширення можливостей для популяризації читання серед   дітей та батьків, зробити бібліотеки центрами навчання, натхнення, розвитку та цікавого  спілкування.

Запрошуємо до  дитячої бібліотеки!