100 - річчя від дня народження письменника - земляка Віталія Кулаковського

Матеріал подано без змін

100 - річчя від дня народження письменника - земляка Віталія Кулаковського

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Сьогодні в Макарівській дитячій бібліотеці з нагоди 100-річчя з дня народження нашого видатного земляка, письменника Віталія Кулаковського учні 9-А, 9-Б, 9-В класів Макарівського ліцею №1 (вчитель історії Лазнюк Н.М.) мали нагоду зустрітися з Ларисою Кулаковською - дочкою письменника, кандидатом історичних наук, завідувачкою Археологічним музеєм Інституту Археології НАН України та Віталієм Гедзом - директором Макарівського історико-краєзнавчого музею.

Діти з цікавістю слухали спогади Лариси Віталіївни про життєвий та творчий шлях батька, про їхню родину. Наукова та літературна спадщина  Віталія Кулаковського дає широке поле для роздумів  над процесами минулого України та їх роллю в сучасному житті. Його творчий доробок складають десять історичних романів та повістей. Він є автором близько 150 наукових статей та учбово-методичних посібників. Під його редакцією було видано 20 томів «Історії  міст та сіл Української РСР».

З розповіді Віталія Гедзя присутні дізнатися про те, що Віталій Кулаковський був на примусових роботах в Бельгії.