«Окрилена мріями Олена Кадюк» Творча зустріч з поетесою

Матеріал подано без змін

«Окрилена мріями Олена Кадюк» Творча зустріч з поетесою

(З досвіду роботи  КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

Зірвала кайдани, розправила крила,

Поранена птаха у небо злетіла,

В душі зазвучала пісня красива,

Від неї пташина та стала щаслива.

Олена Кадюк

Днями в КЗ «Публічна бібліотека» в теплій, затишній, дружній обстановці відбулася творча зустріч з талановитою сучасною поетесою Оленою Кадюк . Пані Олена лауреат Вишнівської міської літературно-мистецької премії ім. В. Бабича у номінації література .

Наша бібліотека вже стала традиційним місцем для зібрань творчих, інтелігентних людей, тих, хто вміє відчувати душею красу художнього слова. От і сьогодні, пані Олена подарувала присутнім чудові мелодії своїх віршів. Адже пише вона про найважливіші життєві цінності - добро, дружбу, любов, вірність та сучасну війну. Дарує оточуючим тепло серця, добрий настрій, доносить своєю поезією до нас красу і велич рідного краю. Осмислені і глибокі етюди, пісні, замальовки та дивовижно – чутлива поезія припала до душі всім присутнім.

Щиро дякуємо, пані Олені, за ті чудові хвилини позитиву та насолоди, які вона нам подарувала.

Завершили зустріч віршем - подякою нашим славним воїнам:

Вклоняюся тобі, солдате,

В любові щирій і повазі,

За твоє вміння захищати,

Що вірний ти своїй присязі.

За твою мужність, силу, розум,

За переможний клич у серці,

За службу в спеку і морози,

За настрій неба у веселці.

Даруємо , тобі солдате,

Любові нашої красу,

З тобою перемога й правда

Хвала і слава ЗСУ

Оксана Бабич, бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради, Бучанського району Київської обл.