Бесіда-дата «Мить єднання: поговоримо про Соборність»

Матеріал подано без змін

Бесіда-дата «Мить єднання: поговоримо про Соборність»

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

Кожного року  ми святкуємо День соборності, який є важливою віхою в історії нашої країни. Загальноміський Бібліотечно-інформаційний центр традиційно організовує в цей день заходи в клубі інтернаціональної співдружності «Злагода» до того, щоб згадати важливість цієї події для нашого народу.

Учасники бесіди з цікавістю сприйняли інформацію про об'єднання двох республік, УНР і ЗУНР, яке, хоча і носило формальний характер, проте зіграло важливу роль в боротьбі українських патріотів за незалежність Батьківщини.

Всі події, що відбувалися в далекі двадцяті роки минулого століття, до цієї пори мають відгук у наших серцях, і тому ми вдячні нашим предкам за  іх бажання об'єднатися і побудувати вільну державу.

Ця ідея була втілена в життя тільки в 1991 році, головне, що наш народ прийшов до цього і побудував нове вільне суспільство.

О.В. Кропта

завсектором клубної роботи