Пост подяки - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради

Матеріал подано без змін

Пост подяки

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Сьогодні ми  отримали цінні подарунки - першу партію надзвичайно цікавих книг для юних читайликів та дорослих користувачів.

ЩИРО ДЯКУЄМО Ураїнська бібліотечна асоціація та Центральна бібліотека м. Берлін за подарунки. Ці книги стануть відчутним джерелом поповнення бібліотечного фонду нашої бібліотеки.

Ми щасливі, що наша бібліотека серед учасників міжнародного проєкту «БІБЛІОТЕКА - МІСЦЕ СИЛИ!»

Проєкт «Бібліотека – місце сили!» відбувається завдяки партнерству між Українська бібліотечна асоціація/Ukrainian Library Association та Zentral - und Landesbibliothek Berlin, за підтримки Європейського Союзу у рамках програми House of Europe.

ДЯКУЄМО!