День Соборності України - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради

Матеріал подано без змін

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

«ОДНА ЄДИНА СОБОРНА УКРАЇНА!»

Під такою назвою для учнів 7-Б, 7-Г класів Макарівського ліцею №1 (класні керівники: Тюхтій Г. М., Мочернюк Я. М .) відбулася  історична гра-квест. Школярі з великим захопленням  мандрували цікавими локаціями :історичною, географічною, символи України, військовою тощо. З азартом діти виконували різноманітні завдання, складали пазли, відповідали на запитання щодо історії, географії, знаменитих діячів України, згадували державні та народні символи, розгадували кросворди та шифрограми. Всі завдання були спрямовані на єдність команд, які по завершенню квесту об'єдналися в одне ціле та разом відтворили, що означає слово «Соборність» та дружно склали пазл - мапу єдиної соборної України.

Адже Соборність - це патріотизм, єдність, рівність, співпраця, взаємодія - це велика сила та безмежна міць.

УКРАЇНА - ЄДИНА , УКРАЇНА - ЦЕ МИ!