Повір і ти в Різдвяне диво

Матеріал подано без змін

Повір і ти в Різдвяне диво

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

Не зважаючи на нинішню ситуацію в країні, наш народ намагається жити далі. Чим більше радості та позитиву ми посилаємо у Всесвіт, тим більше надії на якнайшвидше закінчення війни.

Тому учасники літературно-музичної вітальні «Співзвуччя» зібралися разом, щоб відсвяткувати Різдво та зустріти Новий рік. Причому було вирішено: чим веселіше буде свято, тим швидше настане мир.

Присутні брали активну участь у всіх іграх та конкурсах, виконували ролі відомих світових співаків, і просто з радістю спілкувалися один з одним.

Кожен учасник  приготував свою улюблену страву, щоб потім із задоволенням продегустувати ії у компанії своїх близьких людей.

Святкова атмосфера охопила всіх. Ніхто не помітив, як промайнув час. Усі проблеми відійшли на потім, і присутні раптом повірили, що незабаром запанує МИР, і всі українці, нарешті, будуть щасливі.

О. В. Кропта,

завсектором клубної роботи