На хустки Україна багата

Матеріал подано без змін

На хустки Україна багата

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

Яскрава, квітчаста українська хустка - невід'ємна частина національної культурної спадщини.

7 грудня 2023 року у Всесвітній день української хустки  до  Баришівської бібліотеки для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради зробили візит здобувачі освіти 3-Б класу Баришівського ліцею ім. М. Зерова, разом з класоводом Оленою Кульгою.

На дітей чекала виставка-експозиція української хустини та фотозона «На хустки Україна багата»

Юлія Гранько, провідний бібліотекар розповіла присутнім про традиції пов'язані з українською хусткою та переглянули відео «Українська хустка».

Після чого дівчатка приміряли та фотографувалися в дивовижних, неповторних українських хустках, які усміхалися мальвами та підморгували таємничими орнаментами.

Зав. Баришівською бібліотекою

для дітей