В український рідний край завітає Миколай

Матеріал подано без змін

В український рідний край завітає Миколай

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

5 грудня 2023 року в Баришівській бібліотеці для дітей Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради в рамках Національного тижня читання, відбулася святкова містерія «Скоро, скоро в рідний край завітає Миколай».

Весело та гамірно було в нашій книгозбірні біля етно-локації «Дивосвіт зимових свят», тому що на гостину завітали наші читачі, здобувачі освіти 2-Б класу ОЗО «Баришівський ліцей» Баришівської селищної ради разом з класоводом Юлією Владіміровою та асистентом вчителя Марією Українець.

Дітки гарно підготувалися до свята-вивчили і розповіли багато віршів про святого Миколая, а також заспівали про нього пісню та переглянули мультфільм «Святий Миколай».

Ще дітям сподобались загадки про зиму, ігри-руханки та гра в сніжки.

А далі Юлія Владімірова запросила дітей до творчої майстерні,щоб розмалювати дерев’яні іграшки, які для них підготували батьки. В кожного з них вийшов свій святковий оберіг.

Ну і як же без світлин на згадку! Всі з радістю фотографувались біля святкової локації!

Зав. Баришівською бібліотекою для дітей

Ольга Биба