Національний тиждень читання - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради

Матеріал подано без змін

Національний тиждень читання

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

Весело та  цікаво в дитячій бібліотеці розпочався Національний тиждень читання. Гостями свята були учні 1-А класу Макарівського ліцею №1 (вчитель Колозінська - Ковалевська О. В.). З розповіді бібліотекаря Одарки Мочернюк, юні читайлики дізналися багато  цікавих фактів: «ЧОМУ ВАРТО ЧИТАТИ КНИГИ» та познайомились з новими надходженнями до бібліотеки.

Кульмінацією свята стала квест - гра «ХОДИТЬ ПО ЗЕМЛІ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ !».

З великим задоволенням діти крокували маршрутами , переглянули мультфільм про Святого Миколая, збирали пазли, «половинки висловів» про добро, згадували свої добрі справи, спілкувалися на тему, що таке добро та зло,  розмальовували малюнки, писали листи Миколаю. Так учні проявили свої гарні знання і творчі здібності, отримавши велике задоволення. А винагородою стали подарунки від Святого Миколая.

Весело, цікаво та пізнавально було сьогодні в бібліотеці !

Ми сподіваємося, що зимові свята принесуть вам, наші читайлики, багато радості, задоволення, натхнення та справжніх див.

Запрошуємо до бібліотеки!