Літературний календар

Матеріал подано без змін

Літературний календар

(З досвіду роботи Обухівської центральної публічної бібліотеки Обухівської міської ради)

Цьогорічний листопад багатий на знаменні літературні дати. В цьому місяці ми святкуємо 185 років від дня народження  І. С. Нечуя – Левицького – відомого українського письменника - реаліста, етнолога та літературного критика; 160 років від дня народження однієї з найвидатніших письменниць української та світової літератури, Буковинської  Орлиці – Ольги Кобилянської та 245 років від дня народження першого українського прозаїка, драматурга, творчість якого мала значний вплив на розвиток української літератури – Григорія Квітки – Основ’яненка.

Обухівська центральна публічна бібліотека для дорослих долучилася до відзначення листопадових ювілейних дат, оформивши в читальному залі бібліотеки книжковий фуршет з художніх творів даних ювілярів.  Їхніх  творів та про їх життя і діяльність  є достатньо у фондах  нашої  бібліотеки, щоб наші читачі змогли прочитати або ознайомитися з творчістю цих знаменитих письменників. Тож запрошуємо до бібліотеки!

Л. Храпач – завідувачка  Обухівською центральною публічною  бібліотекою

для дорослих Обухівської міської ради