Година толерантності «Зроби крок на зустріч» – з досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області

Матеріал подано без змін

Година толерантності «Зроби крок на зустріч»

(З досвіду роботи Славутицького ЗБІЦ Київської області)

Міжнародний день толерантності святкується у всьому світі. Цього разу учасники клубу національної співдружності «Злагода» вирішили поговорити про країну, в якій це поняття є сенсом життя для всього населення.

Ця країна – Швеція.

Слухачі познайомилися з життям шведів  і пізнали їх  як  милосердну та чуйну до інших людей націю, яка живе гармонії з собою і дарує радість всім оточуючим.

Вже з дитинства  у них виховуюється добре відношення до протилежної статі  та до людей, які зовсім не схожі на інших за якимись ознаками.

Слухачам були наведені  приклади з життя шведів про те, як мешканці Швеції роблячи  добрі вчинки,  не чекають за це якихось нагород.

«Співчуття править світом» – каже  давньоіндійське прислів'я. Воно якнайкраще характеризує спосіб мислення та вчинки шведів.

Але, на жаль, є і расистські країни, які не сприймають принцип рівності і прийняття інших такими, якими вони є.

Тому дуже хочеться, щоб слова відомого класика «У житті є тільки одне безперечне щастя - життя для інших» стали девізом для всіх людей, а секрет щастя скандинавського народу був би зрозумілий кожному з нас.

Кропта О. В.,

керівник сектору