«Яскраві барви дитинства» - персональна виставка дитячого малюнку - Наталочки Гаврилової

Матеріал подано без змін

«Яскраві барви дитинства» -  персональна виставка дитячого  малюнку  - Наталочки Гаврилової

(З досвіду роботи бібліотеки села Новосілки  Чабанівської ТГ Фастівського району Київської області)

Сьогодні в бібліотеці села Новосілки відкрилася персональна виставка дитячого малюнку ще маленької, але вже талановитої дівчинки  - Наталочки Гаврилової – «Яскраві барви дитинства». Їй лише 6 років, а вона вже так яскраво проявляє себе у прекрасних своїх малюнках, де так з ніжністю і любов'ю змальовані букетики лаванди та півонії,  сучасний кіт у чорних окулярах та киця з маленьким кошенятком, дельфінчик, що бавиться на морських хвилях .

Наталочка Гаврилова - народилася 13 жовтня 2016 року в м. Києві. Вже три роки проживає з батьками у смт Чабани. Має дорослого брата (21 рік). Наталочка спокійна і здібна дитина. Змалечку, з 2-х років відвідувала фольк студію «Правиця», а переїхавши почала відвідувати заняття у вокальній студії «Намистинка», де співає досі. З трьох років відвідує уроки танців, 2 останні роки танцювала у студії «Прім-Арт». Але душа тяжіє до балету, тому навесні почала відвідувати уроки балету. Зараз відвідує театральну студію, де розвиває свої акторські здібності. Їй подобається поезія, часом сама римує слова, можливо тому, що її мама поетеса - Світлана Суниця. Наталочці також подобається творити щось руками: збирати намиста, аплікації, ліпити, в’язати, та навіть вишивати. Наталочка від природи шульга (лівша), тому малює лівою рукою. Художній хист відкрився нещодавно. Три місяці тому вона почала відвідувати художню студію в «Грамотійко», де викладачем живопису є пані Оля, яка має псевдонім Маруся Абашидзе. Вже з першого заняття викладач сказала, що Наталочка має хист до дрібних деталей, виводить обережненько та порадила купити кращі пензлики і фарби. Першою картиною в студії була «Ромашка», другою «Великодній зайчик», а з минулого уроку «Дельфінчик».

Всі роботи юної художниці світяться любов'ю і теплом. Навіть, її матуся надихнулася і написала до малюнків вірші.

Тож, бажаємо Наталочці успіхів у творчості та радісних барв дитинства.

Сподіваємося ще неодноразово в нашій бібліотеці буде виставка творчих робіт цієї талановитої дівчинки.

Олена Сурга

завідувачка бібліотеки села Новосілки