Літературно-творчі посиденьки в парку

Матеріал подано без змін

Літературно-творчі посиденьки в парку

(З досвіду роботи Броварської міської публічної бібліотеки)

Броварська міська публічна бібліотека співпрацює з іншими закладами культури територіальної громади. Літературно-творчі посиденьки для дітей – спільний проєкт із Культурно-просвітницьким центром «СвітЛиця».

Уже відбулися дві такі зустрічі. У парку ім. Т. Шевченка, просто неба, діти слухають твори, які читають їм уголос працівники Броварської міської публічної бібліотеки та «СвітЛиці». Бібліотека надає книжки зі свого фонду.

Після читання триває обговорення сюжету та героїв твору.  Організатори заходу знайомлять дітей із цікавими фактами – відповідно до теми зустрічі. Далі учасники йдуть до приміщення «СвітЛиці» –  на майстер-клас.

Під час першої зустрічі присутні слухали книжку «Метелик вивчає життя» Юрія Винничука, яку читала завідуюча Культурно-просвітницького центру «СвітЛиця» Юлія Кругляк. Цікаві факти про метеликів розповіла завідуюча Броварської міської публічної бібліотеки Лідія Стрельченко. На завершення – майстер-клас, на якому діти виготовили яскравих різнокольорових метеликів.

Наступні посиденьки були присвячені жукам-сонечкам, або ж бедрикам. Цікавинки дізнавалися з книжки Олеся Ільченка «Жуки та інші поважні особи». Про сонечок на спільній зустрічі розповідала бібліотекар І категорії Тетяна Бабіч. Читали й спілкувалися – у парку, а вже в приміщенні виготовили жучків-бедриків із картону.

Літературно-творчі посиденьки припали до душі дітям та їхнім батькам. Працюватимемо в такому форматі й надалі.

Завідуюча Броварської міської публічної бібліотеки

Лідія Стрельченко