Поетичні настрої в бібліотеці

Матеріал подано без змін

Поетичні настрої в бібліотеці

(З досвіду роботи Броварської міської публічної бібліотеки)

6 липня до Броварської міської публічної бібліотеки завітав Роман Кухарук –письменник, поет, журналіст, літературний критик.

У читальному залі бібліотеки  декламував свої поезії та спілкувався з присутніми – про літературу, історію та сьогодення. Плин поетичного слова налаштовував на медитативний лад, змушував шукати асоціації між подіями минулого й теперішнього часу та замислюватися про вічні питання.

Біографічна довідка

Роман Васильович Кухарук народився 10 серпня 1968 року в Чернівцях. Закінчив Новоселицьку середню загальноосвітню школу № 1 (тепер –Новоселицька гімназія).

У 1993 закінчив філологічний факультет Київського університету ім. Т. Шевченка. Живе в Києві.

Голова правління Українського клубу.

Автор брошури «Четверта влада в Україні: реальність міфу» (1996, співавтор), збірок поезій «Йой» (1993), «Прощальне вино» (2007), «Портрет» (2008), романів: «Пригоди Котамури» (1996), «Любити хлопчика» (1998), «Масло на хлібі» (1999), «Муха з цукром» (2000), «Відчуваючи сніг» (2001), книг «Свобода проти України» (2001), «Гербарій з кров´ю» (2003), «Письменник – основа культури» (2003), «Висохла вода» (2005), «Безрадісна політика» (2008).

Завідуюча Броварської міської публічної бібліотеки

Лідія Стрельченко