Чарівний світ ляльки - мотанки

Матеріал подано без змін

Чарівний світ ляльки - мотанки

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Макарівської селищної ради)

В рамках проєкту «Світ об'єднує краса» відбулося відкриття персональної виставки «Оберіг за покликанням сердця» херсонки Ірини Фокіної.

Ляльки-мотанки  майстриня навчилася і почала  виготовляти тільки після евакуації з окупованого Херсона. З її розповіді присутні дізналися, як важливо знаходити сили і натхнення для мистецтва навіть тоді, коли  рідний дім  далеко.

Ірина Олексіївна - великий друг нашої бібліотеки, вона провела надзвичайно цікаві майстер-класи для наших юних читачів, які люблять займатися творчістю.

В теплій дружній обстановці  присутні ділилися враженнями від зустрічі з чарівним світом ляльки-мотанки .

Тож приходьте  до бібліотеки, насолоджуйтеся колоритними образами талановитої майстрині.