Крим: трагічні сторінки історії

Матеріал подано без змін

Крим: трагічні сторінки історії

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

18 травня 2023 року завідуюча відділом обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Баришівської ЦБС в читальній залі відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Світлана Захарченко провела годину пам'яті "Крим: трагічні сторінки історії" до Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Біль кримськотатарського народу – наш спільний біль. Ми ніколи не забудемо і не пробачимо злочини радянського режиму. Мріємо, що історичну справедливість буде відновлено, що Україна буде вільною і киримли будуть повноправно господарювати на своїй історичній території. Віримо – жахливі воєнні злочини, вчинені в нашій країні терористичними військами російської федерації, матимуть покарання

Пам’ятаємо жертв трагедії та віддаємо шану усім, хто постраждав від дій тоталітарної влади.

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС