Книжково-інформаційною виставкою «Мій світ без насильства»

Матеріал поданий без змін

Синя стрічка – проти насильства

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

29 листопада 2022 року в Баришівській центральній бібліотеці для дорослих  Баришівської ЦБС відділу культури та туризму  Баришівської селищної ради проведено правову годину «Мій улюблений світ без насильства». Провідний бібліотекар відділу обслуговування Баришівської центральної бібліотеки для дорослих Раїса Марченко розповіла про форми домашнього насильства, про законодавство України у сфері протидії домашньому насильству, про різні способи уникнення конфліктних ситуацій.  Присутні познайомилися з  книжково-інформаційною виставкою  «Мій світ без насильства» та взяли участь в акції «Синя стрічка – проти насильства». Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством.

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС