Інформаційно–пізнавальна година «Козацька слава нас єднає»

Матеріал поданий без змін

Інформаційно – пізнавальну годину «Козацька слава нас єднає».

(з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисників та захисниць України, що відзначається в Україні 14 жовтня, до КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради завітали учні 3-В класу Вишнівського ліцею «ІДЕАЛ» разом зі своєю вчителькою Деркач Маргаритою на інформаційно – пізнавальну годину «Козацька слава нас єднає». Працівники бібліотеки розповіли маленьким читайликам про історію славних запорожців, про державну діяльність українських вояків, їх героїчну звитягу, походи, про життя та побут козаків на Січі, про славні звичаї, традиції та легенди . Учні познайомилися з книгами, які дозволяють зануритись у неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Також маленькі книголюби взяли участь у флешмобі “Україна у моєму серці», де разом з мамами шукали відповіді та цікаві питання про історію нашої країни в козацьку добу. Час пролетів весело та непомітно. Всі отримали маленькі подарунки від бібліотеки, а наша бібліотека поповнилася новими друзями - читачами.

Оксана Бабич,

бібліотекар І категорії відділу

обслуговування читачів КЗ «Публічна бібліотека»

Вишневої міської ради, Бучанського району Київської обл.