До дня української державності - з досвіду роботи публічної бібліотеки с. Святопетрівське Білогородської ТГ Бучанського району Київської області

До дня української державності

(З досвіду роботи публічної бібліотеки с. Святопетрівське Білогородської ТГ Бучанського району Київської області)

29 липня, у приміщенні Святопетрівської публічної бібліотеки відбувся майстер-клас з написання «шрифтом Рутенія».

Гості дізналися, що його автором є відомий український художник-графік та каліграф Василь Чебаник, котрий присвятив більшу частину життя створенню декількох десятків варіантів шрифтів на основі староукраїнської мови та кирилиці, оздоблених символами наших пращурів.

Діти послухали уривки інтерв'ю з Василем Чебаником, потренувалися у написанні окремих літер «шрифту Рутенія». Певним досягненням стало написання школярами першого слова цим шрифтом - УКРАЇНА.

Бажаємо нашим талановитим святопетрівчанам розвивати свої художні здібності. Можливо, у майбутньому хтось з них стане творцем нового унікального шрифту української мови!

Захід провела кандидат культурології Лідія Ляшенко.

Ковтун Олеся,

завідувач публічних бібліотек