Національно-патріотична виставка «Тернистий шлях державотворення» - з досвіду роботи Публічної бібліотеки с. Єрківці Дівичківської ТГ Київської області

Матеріал поданий без змін

Національно-патріотична виставка

«Тернистий шлях державотворення»

(З досвіду роботи Публічної бібліотеки с. Єрківці Дівичківської ТГ Київської області)

28 липня, на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого, у День Хрещення Київської Русі-України - встановлено День української державності. Саме запровадження християнства сприяло зміцненню державності, поширенню писемності, створенню визначних пам'яток літератури.

З нагоди свята в Публічній бібліотеці с. Єрківці діє національно-патріотична виставка «Тернистий шлях державотворення», де представлено літературу,  що розповідає про історичний шлях державності, про державні символи України, видання з історії християнства та духовної культури,  а також зразки художньої літератури по даній темі.

Найважливішим національним завданням на даний час є - берегти єдність та працювати разом на нашу Перемогу.

Зі святом, дорогі українці! Стійкості, незламності, віри та миру!

Ольга Шульга,

директор Публічної бібліотеки с. Єрківці