«Проєктний менеджмент, як спосіб залучення зовнішніх ресурсів для закладів культури» - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Матеріал поданий без змін

(З досвіду роботи  КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

«Спроможна громада наближає перемогу» під таким гаслом сьогодні у КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради відбувся семінар на тему: «Проєктний менеджмент, як спосіб залучення зовнішніх ресурсів для закладів культури». Головний спікер - керівник проекту «Підтримка децентралізації в Україні», директор ГО «Кримська ініціатива» Сеїтосманов Айдер.

Проект реалізується шведською асоціацією регіональних і місцевих влад за підтримкою уряду Швеції.

У семінарі взяли участь представники культурних закладів нашої громади.

Пан Айдер познайомив присутніх з принципами реалізації проектів; з формами залучення міжнародної донорської допомоги, правилами успішного отримання грантів, джерелами та ресурсами міжнародних програм та проєктів.

Зустріч пройшла дуже інформативно та креативно. Дякуємо всім за організацію семінару.

Оксана Бабич

бібліотекар І категорії