З учнями було проведено краєзнавчо-інформаційну годину "Історія мого рідного краю"

Матеріал поданий без змін

Краєзнавчо-інформаційна година у бібліотеці села Дівички.

(з досвіду роботи Дівичківської ТГ)

З нагоди відзначення 90 років від дня утворення Київської області, до бібліотеки села Дівички завітали учні 5 класу Дівичківського НВО (класний керівник Проніна М.А.). З учнями було проведено краєзнавчо-інформаційну годину " Історія мого рідного краю", а також проведено вікторину " Я люблю свою країну" на знання традицій та звичаїв нашого народу.

Під час проведення заходу були використані книги: "Невідомі сторінки історії нашого краю". Примусова  праця на Переяславщині у 1941-1943 роках. Спогади, документи, факти. Редакторка-укладач Ольга Фурманова. - Київ-2013 - 150 с.

Буряк М.П.

Марія Буряк: Альбом / Авт.-упоряд.Є.Шевченко. Вступ. стат. Є.Шевченко, В. Щербак. - К.: Народні джерела, 2005. - 72 с.: іл. - Перекл. на англ мову І. Пошивайла

Підготувала завідувачка

бібліотеки села Дівички