Бібліотечні працівники Баришівської ЦБС долучилися до Всеукраїнського дня єднання

Матеріал поданий без змін

День єднання

(З досвіду роботи Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради Броварського району Київської області)

Тепло сердець здолає ворожнечу,

І об’єднає всіх свята мета:

Тримаймось разом. Ми – велика сила.

Й не забуваймо: Батьківщина в нас одна.

Вадим Дудченко

16 лютого  2022 року бібліотечні працівники Баришівської ЦБС відділу культури та туризму Баришівської селищної ради долучилися до Всеукраїнського   дня  єднання, який проходив у старостинських округах Баришівської  територіальної громади.

На флешмоб «Україна єдина»  до села Гостролуччя  завітав  голова  Броварської районної державної  адміністрації  Павло  Проскочило. Відеопрезентацію заходу можна подивитися тут Завідуюча бібліотекою-філіалом с. Гостролуччя  Баришівської ЦБС Віра Кириленко провела для гостей екскурсію бібліотекою та музейними кімнатами Будинку культури села Гостролуччя.

Працівники Баришівської бібліотеки для дітей оформили  книжкову-виставку інсталяцію «День єднання». Коли українці єдині — ми завжди перемагаємо.

Зав. методично-бібліографічним відділом

Баришівської ЦБС