Книжкова виставка «Кохання вічне»

Матеріал поданий без змін

День Святого Валентина

(з досвіду роботи Сквирської ЦБС)

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День Святого Валентина. День закоханих – свято сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. У цей день прийнято дарувати символічні листівочки у формі серця, які висловлюють любов та дружбу, щирість та повагу, добро та тепло сердець.

З нагоди святкування Сквирською центральною міською та дитячою бібліотекою була оформлена фотозона, підготовлена книжкова виставка «Кохання вічне» на якій представлені книги, які висвітлюють глибокі почуття героїв: любов та ненависть, радість та смуток, пристрасті та ревнощі. А також був проведений майстер-клас «З любов'ю в серці». Для кожної людини цей день - особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячих сердець.

Бажаємо всім, щоб у житті завжди поряд була любов: до матері і батька, до рідної землі, одне до одного. Адже любов – це та сила, яка рухає світом і людиною!