Зустріч юної письменниці Марусі Щербини з учнями 5-А класу Музичанської ЗОШ Ⅰ-Ⅲ ступенів

Матеріал поданий без змін

"Письменники рідного краю".

(з досвіду роботи публічної бібліотеки с.Музичі)

25 січня у нашій бібліотеці відбулася творча зустріч юної письменниці Марусі Щербини з учнями 5-А класу Музичанської ЗОШ Ⅰ-Ⅲ ступенів. Щербина Марія народилася 4 квітня 2006 року у Києві. З 2012 року навчається в Гореницькій ЗОШ І-ІІІ ступенів, зараз навчається у 10 класі. Маруся розповідала про себе, про свою книжку "Небилички від Марічки", читала свої вірші. Особливо сподобалося як Маруся пророкувала майбутнє по своїй книзі)).Неймовірно цікава, талановита, світла та добра дівчинка, юна письменниця в якої є чому повчитись не тільки дітям але й дорослим.

Також хочу подякувати класному керівнику 5-А класу @АнтонинаЦивына, @ВалентинаПантюк - шкільному бібліотекарю, та @ОляГураль -бібліотекарю с.Неграші за активну участь у творчій зустрічі та підтримку юних талантів Білогородської ОТГ.

Біографія Марусі Щербини:

Щербина Марія Максимівна. Народилася 4 квітня 2006 року у Києві.

2018 рік – фіналістка Всеукраїнського конкурсу «Literature Future», що проводився БФ «Я – майбутнє України».

2020 рік – лауреатка ІІ Всеукраїнського поетичного конкурсу «Золоте перо-2019», що проводився БФ «Діти – майбутнє України».

2020 рік – І місце у Дитячому літературному конкурсі «ПероДактиль» у категорії «Проза 11-13 років».

2020 рік у світ вийшла перша авторська збірка дитячих повістей «Небилички від Марічки».

2020 рік – ІІ місце у поетичному конкурсу творчості юних літераторів «Білий голуб».

2021 рік – І місце в категорії «Проза», ІІІ місце в категорії «Поезія» у Х Всеукраїнському літературному конкурсі «Море талантів» у рамках Міжнародного Корнійчуковсього літературного фестивалю.