Виставка «Соборність – це взаєморозуміння»

Матеріал поданий без змін

Свято державності «Єднання заради України»

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека Вишгородської міської ради» Вишгородської ТГ Київської області)

До Дня Соборності України в КЗ «Публічна бібліотека ВМР» відбулось свято державності «Єднання заради України», під час якого учасникам розповіли про історію виникнення свята, ознайомили з літературою, представленою на виставці-хроніці «Соборність – це взаєморозуміння». Також читачі Вишгородської міської бібліотеки-філії для дітей, учні 9-А, 9-Б класів Вишгородської ЗОШ № 1 привітали присутніх зі святом поетичною композицією «Моя Україна – одна лиш у наших серцях». Своїм поетичним словом поділилися з присутніми місцеві поети: Анатолій Іванович Черняхівський, Микола Олексійович Соболь, Віктор Анатолійович Кучерук. Наприкінці заходу всі присутні заспівали гімн України.

Калінкевич Лариса,

директор КЗ «Публічна бібліотека ВМР»,