Інформаційна година "Моя Україна - соборна, єдина"

Матеріал поданий без змін

День Соборності України.

(з досвіду роботи Студениківської Публічної бібліотеки Студениківської територіальної громади)

День Соборності України –  це нагадування про те, що сила нашої держави в єдності українських земель. В наш буремний, нелегкий час ідея згуртованості українського народу як ніколи актуальна. Тому в Студениківській публічній бібліотеці було проведено ряд заходів до цієї дати. Це і бесіда: ,,Моя країна - Соборна і єдина'', і виготовлення патріотичних браслетів та розмальовок. Також організовано перегляд тематичних відеофільмів і інформаційну годину ,,Моя Україна - соборна, єдина''. Також створені тематичні книжкові виставки ,,Моя країна Україна – одна на всіх, як оберіг'', ,,Вільна і єдина незалежна Україна''. Хотілося б, щоб проведені заходи і підібрані тематичні матеріали спонукали відвідувачів до роздумів, єднання, вивчення історії рідної країни.