Бібліотека села Новосілки підготувала та провела поетичні онлайн-читання «Люблю тебе, Україно моя!»

Матеріал поданий без змін

Поетичні онлайн-читання «Люблю тебе, Україно моя!»

(З досвіду роботи сільської бібліотеки села Новосілки Чабанівської територіальної громади Фастівського району, Київської області).

День Незалежності України – найголовніше свято нашої держави. А в цьому році цей день є особливо знаковим, адже 24 серпня будемо відзначати 30-ту річницю Незалежності.

З цієї нагоди бібліотека села Новосілки підготувала та провела поетичні онлайн-читання «Люблю тебе, Україно моя!» Цей літературний захід об’єднав митців слова Чабанівської громади (Грохольська Л.І., Суниця С.В., Дегодюк Е.Г.) та поетів-земляків (Осіпенко Л.К., Проценко В.), які своєю творчістю прославляють рідний край, милу серцю Україну.

До поетичних читань долучилися користувачі бібліотеки: Шелест Дарина, Даценко Катя, Крамар Анастасія, Мазяр Вікторія, Мазяр Аріна, Охота Аліна, Потебня Дарина, Підсуха Аня, Нескоромнюк Маргарита, Сухойван Кіра, Літвак Анжела.

Сурга О.В.,

зав.бібліотекою с.Новосілки Чабанівської ТГ,