«Я ЛИШ СТРУНА НА АРФІ УКРАЇНИ…» - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Матеріал поданий без змін

«Я ЛИШ СТРУНА НА АРФІ УКРАЇНИ…»

Презентація творчості Олександри Бурбело

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

28 липня о 14 00 у КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради відбулася презентація творчості Олександри Бурбело  «Я ЛИШ СТРУНА НА АРФІ УКРАЇНИ…».

Олександра – українська письменниця, яка проживала у Вінниці та була наділена неймовірним талантом – писала вірші, авторка дев’яти поетичних збірок, казок і оповідань. Переможниця всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсів та фестивалів. У 2011 році вийшла її перша збірка «Первоцвіт». У 2015 році Олександра прийнята до Спілки письменників України посмертно.

Дідусь поетеси Володимир Бевз розповів усім присутнім про яскравий творчий шлях маленького генія.

Через поезію, яку читала Вікторія Бевз всі відчули душу Олександри. Пам’ять про неї завжди буде у наших серцях.

Володимир Бевз подарував нашій книгозбірні книги Олександри Бурбело.

Ведуча презентації Івасенко Ніна Миколаївна подарувала нашим гостям публіцистстично-краєзнавче видання «Сяйво рідного краю», що розповідає про наших талановитих земляків.

Оксана Бабич

бібліотекар І категорії

відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»

Вишневої міської ради

Бучанського району Київської обл.