Подарунок для учасників онлайн бібліомарафону до 150-річчя від дня народження Лесі Українки - з досвіду роботи Публічної бібліотеки села Єрківці Дівичківської ТГ Київської області

Матеріал поданий без змін

Подарунок для учасників онлайн бібліомарафону

до 150-річчя від дня народження Лесі Українки

(З досвіду роботи Публічної бібліотеки села Єрківці Дівичківської ТГ Київської області)

Увага - найдорожчий подарунок. Це відчули користувачі Публічної бібліотеки с. Єрківці, які стали учасниками онлайн бібліомарафону до 150-річчя від дня народження Лесі Українки «Благословенне слово, що гартує», організованого Київською обласною бібліотекою для юнацтва.

На святі села Єрківці Дівичківської територіальної громади Київської області, разом із подякою від голови Дівичківської сільської ради Слюсара О. М., всі учасники отримали заохочувальні конвертики від голови ФГ «Геркулес», депутата Київської обласної ради Шеремети В. В.

Ця підтримка – свідчення небайдужого ставлення до бібліотечного обслуговування і розуміння важливості читання серед населення громади.

Нехай слова подяки користувачів сільської книгозбірні служать нагородою за Вашу добру справу.

Ольга Шульга

директор Публічної бібліотеки села Єрківці