Бібліотека день за днем - з досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області

Матеріал поданий без змін

Бібліотека день за днем

(З досвіду роботи КЗ «Публічна бібліотека» Вишневої міської ради Бучанського району Київської області)

Коли на дворі літня спека....

Якщо потрібно десь заховатись від реальності, від літньої спеки, то наша бібліотека просто створена для цього. На Вас чекають книги – для того, щоб Ви дозволити собі зупинитись і отримати задоволення. У них є все, що потрібно, аби забути про ці виснажливі перепади погоди та задушливі спекотні зливи: атмосфера маленьких французьких містечок, багато шоколаду та спецій, чарівні красуні, історія пристрасті, грандіозні перемоги всього хорошого над усім поганим. І зовсім трохи побутової магії, яка може абсолютно звичайні речі перетворити на справжні шедеври.

Класика – завжди безпрограшний варіант. Особливо солодко, на одному подихові, задушливими літніми днями читаються твори Ремарка, Гемінґвея, Фіцджеральда. Герої «втраченого покоління» шукають розради в тілесних втіхах, ховають біль та розпач під маскою іронії і запивають своє життя кальвадосом і віскі з содовою, бо повернутися з війни – не значить звільнитися від її тягаря

Тож прохолодні зали нашої бібліотеки чекають на Вас.

Оксана Бабич

бібліотекар І категорії

відділу обслуговування читачів

КЗ «Публічна бібліотека»  Вишневої міської ради

Бучанського району Київської обл.